Vážení zákazníci, od 4.1.2023 jsme nucení kvůli personálním změnám upravit otevírací dobu showroomu skla od 11.00 - 15.00. Výdej objednávek může proběhnout i mimo tyto hodiny po telefonické domluvě na čísle 602124131. Děkujeme za pochopení.

ALBA karafa na whisky 1500 ml

Design - Joe Doucet

Elegantní a moderní karafa na whisky, která vyniká svou základnou s tartanovým vzorem. Má jedinečnou mramorovou zátku, která je navržena tak, aby se všestranně nakláněna.

Tuto jedinečnou karafu můžete sladit se sklenicemi na whisky ze stejné kolekce.

Můžeme doručit do:
24.4.2023
Skladem u výrobce (26 ks)
Kód: 1086005
Značka: Joe Doucet
9 099 Kč
Kategorie: Karafy
Záruka: 2 roky
Kolekce: Alba

materiál

  • bezolovnatý křišťál
  • mramorová zátka

rozměry

  • 1500 ml / 110 mm / 300 mm

doplňující údaje

  • ručně vyráběno
  • tartanový vzor zdobící základnu

Po absolvování prestižní Art Center College of Design v roce 1999 s titulem v oboru komunikačního designu začal Doucet rychle exportovat svoji vizi nad rámec grafického designu do produktů, nábytku, prostředí, obalů, technologií a mnoha dalších problémů, které na něj klienti vrhají několik let. Jeho portfolio zahrnuje řadu průmyslových odvětví a klientů. Doucetova práce byla vystavena na mnoha místech v mezinárodním měřítku, včetně London Design Museum a Biennale International Design v Saint-Etienne. Získal ocenění za design v letech 2012 a 2008. V současné době vlastní více než 50 patentů na své návrhy a vynálezy.

Zpět do obchodu