Vážení zákazníci, abychom Vám vyšli vstříc časově, tak od 1.10.2023 upravujeme otvírací dobu a to následovně: Po, St, Pá - 11.00 - 15.00 a Út, Čt - 13:00 - 18.00. Věříme, že některým z Vás úprava časů usnadní odběry u nás na prodejně:) Těšíme se na Vás

CONTOUR svícen

Design - Pentagon Design

Díky svým přesným a čistým liniím tento svícen Contour přináší čistou krásu krystalického skla. Design kombinuje čirý vrchol s měděnou základnou, která odráží jakoukoli svíčku umístěnou uvnitř pro skutečně okouzlující zážitek.

 

Můžeme doručit do:
27.10.2023
Skladem u výrobce (16 ks)
Kód: 1076523
Značka: Pentagon Design
1 404 Kč
Kategorie: Svícny
Záruka: 2 roky
Kolekce: Contour

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 90 mm / 128 mm

Doplňující informace

  • ručně vyráběno

Arni Aromaa a Sauli Suomela založili svoji agenturu Pentagon Design v roce 1996 - přestože v té době ještě studovali magisterský titul v oboru průmyslového designu na helsinské univerzitě umění a designu. Nyní provozují studio 15, včetně průmyslových, grafických a interiérových designérů, inženýrů a ekonomů. Jejich projekty sahají od obalů pro finskou cukrářskou společnost až po interiér nové knihovny. Jejich designové vzdělání, které se řídilo ideologií Bauhausu, je nechalo upřednostňovat zdrženlivost a důslednost, zatímco z Finska znamená, že si vždy mysleli na sklo jako na primární materiál. "Finské sklářské dědictví je tak silné," říkají. "Stejně jako každý interiérový architekt musí během svého života navrhnout alespoň jednu židli, musí každý finský designér pracovat se sklem."

Zpět do obchodu