Vážení zákazníci, abychom Vám vyšli vstříc časově, tak od 1.10.2023 upravujeme otvírací dobu a to následovně: Po, St, Pá - 11.00 - 15.00 a Út, Čt - 13:00 - 18.00. Věříme, že některým z Vás úprava časů usnadní odběry u nás na prodejně:) Těšíme se na Vás

GHOST ZERO Belly sklenice na bílá vína

Design - Nude Design Team

Zdánlivě jednoduchý design, který v sobě skrývá bohaté zkušenosti, je sklenicí na bílé víno Ghost Zero Belly, v níž se snoubí pečlivé řemeslné zpracování s jedinečnou kreativitou. Klasická, dlouhá a štíhlá stopka je korunována velkorysou miskou hruškovitého tvaru a zúženým okrajem navrženým tak, aby umocnil váš zážitek při každém doušku.

Jedinečné vlastnosti kolekce Ghost Zero z ní díky naší charakteristické technologii "Ion Shielding Technology" činí nejlepší a zároveň nejtvrdší řadu bezolovnatého křišťálového skla na světě.

  • standardně baleno po 1 kuse
  • cena je uváděna za kus

ion-shielding-logo_3_1

Můžeme doručit do:
27.10.2023
Skladem u výrobce (71 ks)
Kód: 1116028
Značka: Nude Design Team
2 548 Kč
Kategorie: Sklenice
Záruka: 2 roky

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 400 ml / 93 mm / 196 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno
  • vyráběno pomocí technologie ION Shielding

Tým Nude Design nebojácně zkoumá inovativní nápady. Neustále jsme zvědaví a tvrdě pracujeme na rozvíjení dynamické spolupráce s umělci a designéry. Nahé moderní kolekce jsou navrženy tak, aby hladce zapadaly do moderního života, jsou ideální pro zvláštní příležitosti a každodenní použití a vždy okouzlují oko.

Zpět do obchodu