HEADS UP sklenice na bílé víno

Design - Nigel Coates

Tato sada sklenic na bílé víno je převzata ze sbírky Heads Up, která byla vytvořena ve spolupráci s Nigel Coates. Zaměřuje se na elegantní linie a jemné prvky. Výrazný detail s dvojitou křivkou byl odborně zformován do ručně foukané krystalické základny, což přináší do tvaru prvek překvapení.

  • standardně baleno po 2 kusech
  • cena je uváděna za kus

 

Můžeme doručit do:
24.5.2022
Skladem (4 ks)
Kód: 1075158
Značka: Nigel Coates
702 Kč
Kategorie: Sklenice
Záruka: 2 roky
Kolekce: Heads Up

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 480 ml / 89 mm / 215 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno

Nigel Coates je jedním z nejkreativnějších myslitelů, architektů a pedagogů ve Velké Británii. Je designérem všeho, od průlomových restaurací a maloobchodních interiérů v zemích, tak rozmanitých jako Japonsko a Turecko, přes rozšíření muzeí v Londýně a špičkové produkty pro velké evropské značky. Psal s nespoutanou představivostí o tom, čím by města mohla být a ostře hájí myšlenku, že funkce a estetika mohou šťastně koexistovat. V letech 1995 až 2011 Nigel Coates také vedl oddělení architektury na Royal College of Art v Londýně a nyní zavádí nový model architektonického vzdělávání na London School of Architecture se sídlem ve východním Londýně. Svůj čas dělí mezi Velkou Británii a Toskánsko, kde obnovil dům na kopci z 15. století ve svém vlastním jedinečném stylu. Právě tento blízký vztah s Toskánskem a jeho velkolepými víny přímo informoval o jeho první kolekci pro Nude.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení