Vážení zákazníci, od 4.1.2023 jsme nucení kvůli personálním změnám upravit otevírací dobu showroomu skla od 11.00 - 15.00. Výdej objednávek může proběhnout i mimo tyto hodiny po telefonické domluvě na čísle 602124131. Děkujeme za pochopení.

ICE CUBE obdélníkový pohár na zmrzlinu

Design - Erdem Akan

Tento obdélníkový pohár na zmrzlinu z řady Ice Cube, který byl navržen tak, aby připomínal blok zmrzlé vody, krásně nosí své jméno. Vyrábí se z křišťálového skla s vysoce leštěným, vícevrstvým povrchem a je k dispozici také v menším čtvercovém tvaru.

 

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Skladem (1 ks)
Kód: 1050867
Značka: Erdem Akan
1 296 Kč
Kategorie: Misky a mísy
Záruka: 2 roky
Kolekce: Ice Cube

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 77 * 181 mm / 41 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno

Erdem Akan, narozen v roce 1973, se ukázal být jedním z nejenergetičtějších zastánců tureckého designu. Mezi jeho plodné výtvory patří interiéry, produkty a výstavní designy, které nabízejí syntézu východu a západu, tradičního a současného, odrážející dvojí vlivy jeho istanbulské výchovy a designového vzdělávání ve Velké Británii. Navrhování pro akt od jeho založení, má tendenci vytvářet produkty, jako by pro sebe a zároveň je sladit s filozofií značky v současné jednoduchosti. Ani nostalgický, ani futuristický, Akan místo toho vždy vytváří produkty pro „právě teď“.

Zpět do obchodu