Vážení zákazníci, od 4.1.2023 jsme nucení kvůli personálním změnám upravit otevírací dobu showroomu skla od 11.00 - 15.00. Výdej objednávek může proběhnout i mimo tyto hodiny po telefonické domluvě na čísle 602124131. Děkujeme za pochopení.

INCA váza 350 mm

Design - Ali Bakova

Tato váza Inca je vyrobena z kouřově šedého křišťálu a představuje jedinečnou geometrii. Klasický válcový tvar získává zvlněný povrch, který vytváří zajímavou souhru světla a stínu. Dekorativní zázrak, který je stejně potěšením při každém použití.

 

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Skladem (3 ks)
Kód: 1050814
Značka: Ali Bakova
2 889 Kč
Kategorie: Vázy
Záruka: 2 roky
Kolekce: Inca
Inca Vase Smoke 4
Vystaveno na prodejně

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 180 mm / 350 mm

Doplňující informace

  • ručně vyráběno
  • k dispozici ve dvou velikostech

Turecký průmyslový designér Ali Bakova pracuje ve studiu ve velké průmyslové zóně istanbulské obchodní čtvrti Maslak, kde vedle sebe žijí kreativní kanceláře a autoservisy - designéři a průmysl. V roce 2015 Bakova, která je také jednou z nejrespektovanějších pedagogů designu ve městě, spoluorganizovala výstavu s názvem Atölye Maslak Maker Culture, během níž byla na místě prováděna drobná výroba uměleckých a řemeslných předmětů pomocí 3D tiskáren. Bakova práce může být hravá - může vyrábět kočku z dlaždic Iznik nebo dřevěnou židli, která vychází z ikonického mostu Galata - ale také se zaměřuje na čistotu, to je zásadní a inteligentní funkčnost.

Zpět do obchodu