Vážení zákazníci, abychom Vám vyšli vstříc časově, tak od 1.10.2023 upravujeme otvírací dobu a to následovně: Po, St, Pá - 11.00 - 15.00 a Út, Čt - 13:00 - 18.00. Věříme, že některým z Vás úprava časů usnadní odběry u nás na prodejně:) Těšíme se na Vás

MINI LILY mísa 250 mm

Design - Pentagon Design

Série Mini Lily je menší rozšíření kolekce Lily, která je jednoduchá, elegantní a moderní. Vyrobeno z ručně foukaného křišťálového skla. Každý kus je samostatnou krásou, včetně této velké  verze. S květinovou inspirací silueta skutečně ožívá v momentě, když jsou všechny tři misky spojeny.

 

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Skladem (2 ks)
Kód: 1075288
Značka: Pentagon Design
2 565 Kč
Kategorie: Misky a mísy
Záruka: 2 roky
Kolekce: Mini Lily

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 1000 ml / 250 mm / 80 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno

Arni Aromaa a Sauli Suomela založili svoji agenturu Pentagon Design v roce 1996 - přestože v té době ještě studovali magisterský titul v oboru průmyslového designu na helsinské univerzitě umění a designu. Nyní provozují studio 15, včetně průmyslových, grafických a interiérových designérů, inženýrů a ekonomů. Jejich projekty sahají od obalů pro finskou cukrářskou společnost až po interiér nové knihovny. Jejich designové vzdělání, které se řídilo ideologií Bauhausu, je nechalo upřednostňovat zdrženlivost a důslednost, zatímco z Finska znamená, že si vždy mysleli na sklo jako na primární materiál. "Finské sklářské dědictví je tak silné," říkají. "Stejně jako každý interiérový architekt musí během svého života navrhnout alespoň jednu židli, musí každý finský designér pracovat se sklem."

Zpět do obchodu