PAROLES PAROLES těžítko BRAVO

Design - Ayşe Birsel + Bibi Seck

Kolekce Paroles Paroles, kterou navrhla Ayşe Birsel a Bibi Seck, vyzařuje drzé kouzlo, které předvádí toto těžítko s nápisem „Bravo,“ ideální pro dny, kdy nejvíce potřebujete povzbuzení. Vynikajícím a hrávým dárkem pro sběratele současného designu.

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 1108206
1 323 Kč
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Kolekce: Paroles Paroles
Položka byla vyprodána…

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 164 mm * 64 mm / 40 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno
  • skvělý dárek

Ayşe Birsel a Bibi Seck spoluzaložily newyorské designové studio Birsel + Seck a již více než 20 let navrhují oceňované produkty pro společnosti Fortune 500. Fulbright Scholar s designovými tituly od Pratt Institute a Middle East Technical University v turecké Ankaře. Představila svůj humanistický kreativní proces zaměřený na uživatele, Deconstruction: Reconstruction ™ v knize Design the Life You Love (Deset rychlostních tisků) z roku 2015, stejně jako workshopy a podcasty. Seck, který se narodil v Paříži a vyrůstal mezi Paříží, Londýnem a Dakarem, získal magisterský titul v oboru průmyslového designu na ESDI Paris a 12 let pracoval jako vedoucí designér ve společnosti Renault, kde prováděl velké designové týmy složitými problémy a získal dvě ceny Car of the Year. Založil Dakar Next, designérskou laboratoř v Senegalu, aby přinesl dobré designové postupy do západní Afriky a předvedl jejich ekonomickou hodnotu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení