Vážení zákazníci, abychom Vám vyšli vstříc časově, tak od 1.10.2023 upravujeme otvírací dobu a to následovně: Po, St, Pá - 11.00 - 15.00 a Út, Čt - 13:00 - 18.00. Věříme, že některým z Vás úprava časů usnadní odběry u nás na prodejně:) Těšíme se na Vás

SMOOTH lampa s kamennou základnou

Design - Pentagon Design

Tato lampa Smooth, která je moderním provedením klasické lampy na noční stolek, spojuje jemnou křehkost neprůhledného krystalického skla se silnou kamennou základnou. Výsledný kousek odhaluje nádhernou rovnováhu - skromnou a zároveň důkladně současnou.

 

Můžeme doručit do:
24.10.2023
Skladem u výrobce (52 ks)
Kód: 846
Značka: Pentagon Design
11 313 Kč
Kategorie: Osvětlení
Záruka: 2 roky
Kolekce: Smooth

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 205 mm / 240 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno
  • kamenná základna

Arni Aromaa a Sauli Suomela založili svoji agenturu Pentagon Design v roce 1996 - přestože v té době ještě studovali magisterský titul v oboru průmyslového designu na helsinské univerzitě umění a designu. Nyní provozují studio 15, včetně průmyslových, grafických a interiérových designérů, inženýrů a ekonomů. Jejich projekty sahají od obalů pro finskou cukrářskou společnost až po interiér nové knihovny. Jejich designové vzdělání, které se řídilo ideologií Bauhausu, je nechalo upřednostňovat zdrženlivost a důslednost, zatímco z Finska znamená, že si vždy mysleli na sklo jako na primární materiál. "Finské sklářské dědictví je tak silné," říkají. "Stejně jako každý interiérový architekt musí během svého života navrhnout alespoň jednu židli, musí každý finský designér pracovat se sklem."

Zpět do obchodu