Vážení zákazníci, abychom Vám vyšli vstříc časově, tak od 1.10.2023 upravujeme otvírací dobu a to následovně: Po, St, Pá - 11.00 - 15.00 a Út, Čt - 13:00 - 18.00. Věříme, že některým z Vás úprava časů usnadní odběry u nás na prodejně:) Těšíme se na Vás

STEM ZERO Vertigo sklenice na silná červená vína

Design - Nude Design Team

Tato vysoká a velká sklenice umožňuje uvolnění a povšimnutí těžších aromatických molekul díky „komínovému“ efektu, který pomáhá dosáhnout zvýšené intenzity chuti. Tyčící se tvar směřuje víno k zadní části patra - přirozeně citlivějšímu na chuť - a zároveň zabraňuje soustředění vína na zuby a dásně a zabraňuje nežádoucí svíravosti taninu. Významné množství vína nalité na zadní část jazyka vytváří vnímání jemnosti a hloubky, charakteristické pro silná červená vína. Kolekce Stem Zero je nejtvrdší a přesto neuvěřitelně jemná řada bezolovnatého křišťálu na světě - vyrobená pomocí naší technologie „Ion Shielding“.

 ion-shielding-logo_3_1

  • Standartně baleno po 1 kusu
  • Cena uvedena za 1 kus
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Skladem (4 ks)
Kód: 1101743
Značka: Nude Design Team
1 512 Kč
Kategorie: Sklenice
Záruka: 2 roky
Kolekce: Stem Zero

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 550 ml / 96 mm / 237 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno pomocí technologie Ion Shielding
  • skvělé pro znalce vína

Tým Nude Design nebojácně zkoumá inovativní nápady. Neustále jsme zvědaví a tvrdě pracujeme na rozvíjení dynamické spolupráce s umělci a designéry. Nahé moderní kolekce jsou navrženy tak, aby hladce zapadaly do moderního života, jsou ideální pro zvláštní příležitosti a každodenní použití a vždy okouzlují oko.

Zpět do obchodu