Vážení zákazníci, abychom Vám vyšli vstříc časově, tak od 1.10.2023 upravujeme otvírací dobu a to následovně: Po, St, Pá - 11.00 - 15.00 a Út, Čt - 13:00 - 18.00. Věříme, že některým z Vás úprava časů usnadní odběry u nás na prodejně:) Těšíme se na Vás

Superleggero Burgundy Grand Cru 2023

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Skladem (termín dodání 2 - 5 pracovních dnů) (3 ks)
Kód: 6425/16
872 Kč

Sklenice na Burgundské Grand Cru je ideální pro vyjádření rovnováhy křehkosti a svěžesti ovoce v lehkých vínech. Tento tvar byl jedním z původních „vínem přátelských“ sklenic navržených Clausem J. RIEDELEM, devátou generací rodiny RIEDEL. Široký tvar tulipánu a mírně rozšířený okraj zdůrazňuje neodolatelnou sladkost a zároveň skvěle vyvažuje kyselost a potlačuje výraznost alkoholu, což vytváří dokonalý obraz vína.

Riedel Superleggero je mistrovské dílo s využitím nejmodernější technologie. Dokonalost prémiového skla vyrobeného strojem ve srovnání s ručně vyráběným spočívá v přesnosti misky a průměru okraje. Dnešní moderní stroje dokážou dosáhnout naprosté přesnosti a dokonalosti při "foukání" skla.

Kolekce zahrnuje největší, nejtenčí a nejlehčí sklenice s největším průměrem základny až 106 mm, které byly doposud vyrobeny strojem.

Prémiové sklo vyrobené strojem a vhodné do myčky nádobí.

„PRÉMIOVÉ“ definuje výhodu skla RIEDEL vyrobeného strojovým foukáním oproti ručně vyráběnému sklu. Rozdíl spočívá v přesnosti.

 

Baleno po jednom kuse

Zpět do obchodu