Vážení zákazníci, od 4.1.2023 jsme nucení kvůli personálním změnám upravit otevírací dobu showroomu skla od 11.00 - 15.00. Výdej objednávek může proběhnout i mimo tyto hodiny po telefonické domluvě na čísle 602124131. Děkujeme za pochopení.

MINI LILY mísa 143 mm

Design - Pentagon Design

Série Mini Lily je menší rozšíření kolekce Lily, které je Jednoduché, elegantní a moderní. Vyrobeno z ručně foukaného křišťálového skla. Každý design je samostatnou krásou s květinovou inspirací, kde silueta skutečně ožívá v momentě, když jsou všechny tři misky spojeny.

 

Můžeme doručit do:
24.4.2023
Skladem u výrobce (13 ks)
Kód: 1075289
Značka: Pentagon Design
1 620 Kč
Kategorie: Misky a mísy
Záruka: 2 roky
Kolekce: Mini Lily

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 900 ml / 143 mm / 100 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno

Arni Aromaa a Sauli Suomela založili svoji agenturu Pentagon Design v roce 1996 - přestože v té době ještě studovali magisterský titul v oboru průmyslového designu na helsinské univerzitě umění a designu. Nyní provozují studio 15, včetně průmyslových, grafických a interiérových designérů, inženýrů a ekonomů. Jejich projekty sahají od obalů pro finskou cukrářskou společnost až po interiér nové knihovny. Jejich designové vzdělání, které se řídilo ideologií Bauhausu, je nechalo upřednostňovat zdrženlivost a důslednost, zatímco z Finska znamená, že si vždy mysleli na sklo jako na primární materiál. "Finské sklářské dědictví je tak silné," říkají. "Stejně jako každý interiérový architekt musí během svého života navrhnout alespoň jednu židli, musí každý finský designér pracovat se sklem."

Zpět do obchodu