Vážení zákazníci, od 4.1.2023 jsme nucení kvůli personálním změnám upravit otevírací dobu showroomu skla od 11.00 - 15.00. Výdej objednávek může proběhnout i mimo tyto hodiny po telefonické domluvě na čísle 602124131. Děkujeme za pochopení.

NEO sklenice na šampaňské 175 ml

Design - Erdem Akan

Tato sada sklenic na šampaňské, převzatá z řady Neo, se vyznačuje krásně zkoseným okrajem, podpisovým motivem kolekce. Řada je vyrobena z bezolovnatého křišťálu a zahrnuje také sklenice na vodu, víno a whisky, jakož i dvojici malých servírovacích misek.

  • standardně baleno po 2 kusech
  • cena je uváděna za kus

 

Můžeme doručit do:
6.2.2023
Skladem (30 ks)
Kód: 1076993
Značka: Erdem Akan
716 Kč
Kategorie: Sklenice
Záruka: 2 roky
Kolekce: Neo
Neo Set of 2 Champagne Glasses
Vystaveno na prodejně

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 175 ml / 70 mm / 212 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno

Erdem Akan, narozen v roce 1973, se ukázal být jedním z nejenergetičtějších zastánců tureckého designu. Mezi jeho plodné výtvory patří interiéry, produkty a výstavní designy, které nabízejí syntézu východu a západu, tradičního a současného, odrážející dvojí vlivy jeho istanbulské výchovy a designového vzdělávání ve Velké Británii. Navrhování pro akt od jeho založení, má tendenci vytvářet produkty, jako by pro sebe a zároveň je sladit s filozofií značky v současné jednoduchosti. Ani nostalgický, ani futuristický, Akan místo toho vždy vytváří produkty pro „právě teď“.

Zpět do obchodu