Vážení zákazníci, od 4.1.2023 jsme nucení kvůli personálním změnám upravit otevírací dobu showroomu skla od 11.00 - 15.00. Výdej objednávek může proběhnout i mimo tyto hodiny po telefonické domluvě na čísle 602124131. Děkujeme za pochopení.

NEO sklenice na whisky 380 ml

Design - Erdem Akan

Díky své krásně zkosené hraně a jemně rozšířenému okraji je tato sada sklenic na whisky snadno rozpoznatelná jako součást řady Neo. Jádrem kolekce je bezolovnatý křišťál, který se díky pozoruhodnému zpracování, hloubce a detailům jeví spíše sochařsky než dekorativně.

  • standardně baleno po 2 kusech
  • cena je uváděna za kus

 

Můžeme doručit do:
6.2.2023
Skladem (20 ks)
Kód: 1076996
Značka: Erdem Akan
554 Kč
Kategorie: Sklenice
Záruka: 2 roky
Kolekce: Neo
Neo Set of 2 Whisky Glasses 2
Vystaveno na prodejně

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 380 ml / 85 mm / 90 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno

Erdem Akan, narozen v roce 1973, se ukázal být jedním z nejenergetičtějších zastánců tureckého designu. Mezi jeho plodné výtvory patří interiéry, produkty a výstavní designy, které nabízejí syntézu východu a západu, tradičního a současného, odrážející dvojí vlivy jeho istanbulské výchovy a designového vzdělávání ve Velké Británii. Navrhování pro akt od jeho založení, má tendenci vytvářet produkty, jako by pro sebe a zároveň je sladit s filozofií značky v současné jednoduchosti. Ani nostalgický, ani futuristický, Akan místo toho vždy vytváří produkty pro „právě teď“.

Zpět do obchodu