Vážení zákazníci, abychom Vám vyšli vstříc časově, tak od 1.10.2023 upravujeme otvírací dobu a to následovně: Po, St, Pá - 11.00 - 15.00 a Út, Čt - 13:00 - 18.00. Věříme, že některým z Vás úprava časů usnadní odběry u nás na prodejně:) Těšíme se na Vás

SWEETS váza s leskle bílou základnou M

Design - Adrien Rovero

Hladká, elegantní a jednoduchá kolekce Sweets zahrnuje tři vázy v různých velikostech, které se perfektně hodí k formálním a neformálním květinovým aranžmá. Každý kus kombinuje pískovanou a opálovou růžovou krystalickou nádobu s lesklou bílou základnou - tato je střední.

 

Můžeme doručit do:
24.10.2023
Skladem u výrobce (7 ks)
Kód: 1076988
Značka: Adrien Rovero
4 563 Kč
Kategorie: Vázy
Záruka: 2 roky
Kolekce: Sweets

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  •  120 * 160 mm / 240 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno
  • dekorativní předmět

Designy Adriena Rovera se často zdají být jednoduché - například nekonečně přeměnitelná pohovka vyrobená z elegantně čalouněných bloků nebo kolekce zvířecích hraček z vysoce kvalitních kožených odřezků, ale nevyhnutelně jsou výsledkem složitých úvah. Adrien vyrostl na švýcarském venkově mimo Lausanne, kde začal vyrábět věci od útlého věku, sbíral umělé i přírodní předměty a přeměňoval je na něco nového. "Vždy jsem miloval myšlenku transformace," říká. Ve svém ateliéru v Renens pracuje na designu nábytku, osvětlení a výstav a vyučuje jeden den v týdnu na ECAL (L’Ecole Cantonale d’Art de Lausanne).

Zpět do obchodu