Vážení zákazníci, od 4.1.2023 jsme nucení kvůli personálním změnám upravit otevírací dobu showroomu skla od 11.00 - 15.00. Výdej objednávek může proběhnout i mimo tyto hodiny po telefonické domluvě na čísle 602124131. Děkujeme za pochopení.

SWEETS váza s leskle bílou základnou S

Design - Adrien Rovero

Krásná série výrobku ze skla, kolekce Sweets nabízí velmi nekomplikované zaměření na jednoduchost a funkčnost. Tato malá váza, která má ideální velikost pro jednotlivé stonky, obsahuje pískovanou opálově růžovou krystalickou nádobu, kterou umocňuje lesklá bílá základna - neutrálně dotváří každou místnost.

 

Můžeme doručit do:
24.4.2023
Skladem u výrobce (14 ks)
Kód: 1076992
Značka: Adrien Rovero
3 726 Kč
Kategorie: Vázy
Záruka: 2 roky
Kolekce: Sweets

Materiál

  • bezolovnatý křišťál

Rozměry

  • 125 * 125 mm / 200 mm

Doplňující údaje

  • ručně vyráběno
  • dekorativní předmět

Designy Adriena Rovera se často zdají být jednoduché - například nekonečně přeměnitelná pohovka vyrobená z elegantně čalouněných bloků nebo kolekce zvířecích hraček z vysoce kvalitních kožených odřezků, ale nevyhnutelně jsou výsledkem složitých úvah. Adrien vyrostl na švýcarském venkově mimo Lausanne, kde začal vyrábět věci od útlého věku, sbíral umělé i přírodní předměty a přeměňoval je na něco nového. "Vždy jsem miloval myšlenku transformace," říká. Ve svém ateliéru v Renens pracuje na designu nábytku, osvětlení a výstav a vyučuje jeden den v týdnu na ECAL (L’Ecole Cantonale d’Art de Lausanne).

Zpět do obchodu